Wtorek, 22 Września 2020
Bartex studio mebli, meble na wymiar

Zabudowa wnęk i przedpokoi

Zabudowa wnęk Klientom chcącym praktycznie zagospodarować wnęki, w których z łatwością można wszystko znaleźć, oferujemy wszelkiego rodzaju zabudowy. Nasze zabudowy cechuje estetyka, funkcjonalność, solidność oraz trwałość. W zależności od potrzeb i wymagań klienta możemy zaprojektować, wykonać i zamontować zabudowę w której znajdzie się dowolna ilość: półek, stelaży, szuflad i ścianek. Zastosowanie dodatkowych akcesoriów umożliwi efektywniejsze wykorzystanie przestrzeni w zabudowie.

Oferowane przez nas zabudowy to:
  • szafy wnękowe i wolnostojące
  • garderoby
  • biblioteki
  • zabudowy poddaszy
  • inne nietypowe zabudowy

Zabudowa wnęk W przypadku szaf wnękowych i wolnostojących, oferujemy ponadto drzwi suwane, składane lub rozwierane. Wykonujemy je z płyty laminowanej, rattanowej, loomowej, fornirowanej, lakierowanej, szkła bądź lustra. Mechanizmy używane do drzwi to wysokiej klasy systemy aluminiowe, łożyskowane, o bardzo dużej gamie kolorystycznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów drzwi.

Materiały

Zabudowy wnęk i przedpokoi wykonujemy z płyty laminowanej (ponad 100 wzorów, między innymi egzotyki) lub w okleinie naturalnej. Szeroki wybór kolorystyki i struktury pozwala na dopasowanie zabudowy do każdego rodzaju wnętrza i upodobań klienta.

Korpus · Buk rotkerm

Buk rotkerm

Korpus · Buk samerberg

Buk samerberg

Korpus · Dąb rustikalny

Dąb rustikalny

Korpus · Dąb sedan

Dąb sedan

Korpus · Jabłoń locarno

Jabłoń locarno

Korpus · Machoń togo

Machoń togo

Korpus · Orzech fenice

Orzech fenice

Korpus · Grusza polna ciemna

Grusza polna ciemna

Korpus · Sosna antyczna

Sosna antyczna

Korpus · Wiśnia dworkowa

Wiśnia dworkowa